ŻYCZENIA DLA KRÓLOWEJ ELŻBIETY II

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, a życzenia świąteczne są jedną z najprzyjemniejszych tradycji tego święta. W tym roku uczniowie naszej szkoły postanowili napisać i wysłać życzenia do samej Elżbiety II- królowej Wielkiej Brytanii. Ponadto, na lekcjach języka angielskiego napisaliśmy list, w którym opisaliśmy krótko nasze miasto, szkołę i zainteresowania. Zaprosiliśmy królową do Choszczna i grzecznie wprosiliśmy się do Buckingham Palace – londyńskiej rezydencji brytyjskich monarchów :-). Część naszych uczniów napisała listy indywidualnie. Dodatkowo, dzieci z klasy 1 C wykonały piękne portrety królowej. Akcję pisania i wysyłania kartek zorganizowała nauczycielka języka angielskiego - Pani Urszula Niewinczana.

Data dodania: 2019-12-14 20:40:36
Data edycji: 2019-12-14 20:42:30