ZAJĘCIA Z GOOGLAMI VR NA BIOLOGII

W Szkole Podstawowej nr 3 w Choszcznie został zakupiony sprzęt potrzebny do wirtualego laboratorium przedmiotowego. Wirtualne pracownie, które dzięki nowoczesnemu programowi, posiadanej licencji oraz zestawom, potrzebnym do realizacji nauki w salach, są przestrzenią wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, w której dzieci i młodzież mogą nie tylko poznawać program, ale również rozwijać swoje zainteresowania. Niezbędne są okulary Wirtualnej Rzeczywistości Class VR, które posiadamy. Uczniowie korzystają z okularów wirtualnych na lekcjach biologii, chemii i przyrody. Oto kilka zdjęć, jak ciekawie się uczą i bawią.

Katarzyna Nowakowska

Data dodania: 2023-02-02 16:39:51