XI OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY BIERZWNIK

XI OTWARTE  MISTRZOSTWA  GMINY  BIERZWNIK

Doskonale spisali się nasi tenisiści stolowi w XI Otwartych Mistrzostwach Gminy Bierzwnik o puchar wójta Gminy (hala sportowa; 7.12.2019r.).

Pierwsze miejsce w swojej kategorii zdobyła Julia Izotow (kl. VII B), drugie miejsca zdobyli: Jeremi Szewczyk (kl. VI B), Alan Jarmuła (kl. V B) oraz Fabian Wróbel (kl. II B) i trzecie miejsce Natan Jarmuła (kl. V B).

Dobrze zagrali również: Alex Janicki (kl. III A), Filip Kliś (VI B) i Jakub Frydrych (VI B).

Julia druga od lewej

Zawody zorganizował i przeprowadził pan Włodzimoerz Wajda, od kilkudziesięciu lat główny animator tenisa stołowego w powiecie choszczeńskim.

Osobne podziękowanie dla naszego pracownika szkoły, pana Mariana Tomczyka, za ogromną pomoc w szkoleniu tenisistów, szczególnie z klas VI i młodszych

Transport zapwenili nam panie: Lidia Szwed, Lidia Jarmuła, Anna Izotow i Alina Janicka.

Serdecznie im dziekujemy!

Opiekun szkółki tenisa stołowego "Trójki" /-/ Grzegorz Winiarski