WYJAZD NA ŁYŻWY KLAS: VIA, VIB

Wyjazd na łyżwy

Na dworze co prawda są już widoczne pierwsze oznaki wiosny, ale w Gorzowie Wielkopolskim na pełnych obrotach działa jeszcze lodowisko „Słowianka”. To właśnie tam dnia 5 marca br. udały się z wycieczką klasy 6a i 6b. Należy podkreślić, że oba zespoły klasowe od trzech lat biorą udział w tego typu wyjazdach, nic więc dziwnego, że w trakcie dzisiejszych zajęć sportowych uczniowie bez lęku wchodzili na płytę i bardzo dobrze radzili sobie z jazdą na łyżwach.

W tym samym czasie chętni nastolatkowie mieli szansę zmierzenia się z rówieśnikami w czasie gry w kręgle. Najlepszy okazał się Jeremi Szewczyk, tuż za nim uplasowali się kolejno Olek Łącki i Miłosz Gołąb.

Kolejnym punktem programu był seans filmowy w kinie „Helios”. Tu uczniowie z zaciekawieniem obejrzeli komedię przygodową pt. „SONIC. Szybki jak błyskawica” w reżyserii Jeffa Fowlera.

Opiekę nad młodzieżą sprawowały następujące nauczycielki: p. Magdalena Parla – kierownik wycieczki oraz p. Agata Jamińska i p. Elżbieta Wareliś. Oprócz tego w tym pełnym niezapomnianych wrażeń dniu swojej córce Ani towarzyszyła p. Dorota Worach.

Elżbieta Wareliś

Data dodania: 2020-03-05 20:51:46