
Uczniowie klas IIa i IIb mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowej wycieczce do Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach. Podczas spaceru po malowniczych alejkach dzieci podziwiały różnorodne gatunki drzew, krzewów i roślin z różnych stron świata.
Wyjazd był nie tylko okazją do kontaktu z przyrodą, ale także do zdobywania wiedzy, wspólnej zabawy oraz integracji. Piękna pogoda i zachwycające otoczenie sprawiły, że dzień upłynął w doskonałej atmosferze.
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i kolejne niezapomniane wspomnienia!
Monika Zawodniak







73-200 Choszczno
Wolności 62 a