WYCIECZKA DO MIĘDZYZDROJÓW

Słoneczny poranek 6 czerwca zwiastował, że to będzie idealny dzień na wycieczkę do Międzyzdrojów. Uczniowie z klas drugich stawili się na miejsce zbiórki i wyruszyliśmy w drogę. Planowo i bez niespodzianek dotarliśmy do celu. Pierwszym punktem naszej wycieczki było Muzeum Przyrodnicze. Tu z bliska przyglądaliśmy się orłom, fokom, żubrom i innym zwierzętom. Następnie spacerkiem dotarliśmy do Zagrody Żubrów, która znajduje się na terenie Wolińskiego Parku Narodowego. Na głównym deptaku kupiliśmy pamiątki, lody i słodycze. Niektórzy po raz pierwszy dysponowali własnym budżetem i całkiem dobrze sobie poradzili. Plaża to obowiązkowe miejsce, na które czekaliśmy. W Bałtyku moczyliśmy nogi i w ogóle było dużo radości. Chyba tylko plażowicze czekali kiedy sobie pójdziemy. Przemierzając promenadę wstąpiliśmy do Oceanarium. To piękne miejsce z ogromnymi akwariami wypełnionymi rybami i stworzeniami z całego świata bardzo nam się podobało. Zmęczeni, pełni wrażeń wróciliśmy do domu. Niektórzy po wycieczce stwierdzili nawet, że to był najlepszy dzień w całym roku szkolnym.

Anetta Bikowska

Data dodania: 2023-06-07 20:07:01