Choć Święto Szkoły dopiero jutro, nasza reprezentacja piłkarska ma już dziś powody do świętowania! Podczas zawodów wojewódzkich, które odbyły się dzisiaj w Myśliborzu, chłopcy po ogromnej walce wywalczyli awans do najlepszej czwórki w województwie.
W wielkim finale, który odbędzie się 12 czerwca w Koszalinie, zmierzą się: SP Przecław, SP 7 Kołobrzeg, SP 7 Koszalin oraz nasza szkoła SP 3!!! Tym bardziej cieszy fakt, że znaleźliśmy się w tak znakomitym gronie. To ogromny sukces naszej drużyny i całej szkoły.