WIECZOREK POETYCKO - MUZYCZNY

29 października spotkaliśmy się podczas Wieczorku Poetycko - Muzycznego pn. "W jesiennym nastroju".  Chętni uczniowie mogli zaprezentować swoje zdolności recytatorskie, wokalne czy też zagrać na różnych instrumentach. Mieliśmy okazję posłuchać szkolnego zespołu Handchaimes (Filip Kuchta, Kacper Trot, Szymon Drewicz, Wiktor Rogoziński), oraz ich założyciela, czyli naszego nauczyciela muzyki p. Adama Zarzeckiego, który zagrał na fletni Pana oraz zaśpiewał arię "Ombra mai fu". Cały wieczorek poprowadziła uczennica klasy V - Oliwia Sadowska - która poradziła sobie fantastycznie jako konferansjer.

Udział w wieczorku wzięli: Adrian Tobiasz, Agata Szuba, Wiktoria Gołąb, Karol Wawrzyńczak, Miłosz Gołąb, Amelia Rusin, Patrycja Kraskowska, Filip Kuchta, Hanna Szbat, Patrycja Szarawaga, Bianka Wróbel, Lena Korzeniewska, Wiktoria Banasiak, Julia Kaczmarek, Kacper Trot, Roksana Morman, Michał Gołąb, Julia Izotow, Natalia Kochanek, Paula Rydza, Hanna Pialik, Bartosz Szatkowski, Mateusz Kuchta, Zuzanna Kozanecka, Marcin Mazurek.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przyjemne spędzenie wieczoru oraz zapraszamy chętnych uczniów na kolejny wieczorek poetycko - muzyczny pn. "Szkolne kolędowanie", który odbędzie się w grudniu.

Organizatorzy: p. Elżbieta Klepczarek, p. Sylwia Suchecka, p. Agnieszka Szewczyk, p. Agata Jamińska oraz p. Katarzyna Kręcisz.

Agnieszka Szewczyk

Data dodania: 2019-10-30 19:18:20