WIECZOREK POETYCKO - MUZYCZNY

27 października 2022 r. spotkaliśmy się podczas Wieczorku Poetycko - Muzycznego pn. "Złota polska jesień w poezji i muzyce”. Chętni uczniowie mogli zaprezentować swoje zdolności recytatorskie, wokalne,
a także mogli zagrać na różnych instrumentach muzycznych. Mieliśmy okazję posłuchać szkolnego zespołu wokalnego (
Zuzanna Szymoniak, Weronika Maksymek, Maja Wysocka, Fabian Wróbel, Igor Borek, Laura Sokołowska), oraz ich założyciela, czyli naszego nauczyciela muzyki p. Adama Zarzeckiego, który zagrał na pianinie. Gościnnie wystąpiła mama naszego ucznia pani Margita. Cały wieczorek poprowadziły uczennice z klasy VI b – Jagoda Lisiak i Hanna Rynkiewicz.  Fantastycznie spisały się w roli konferansjerek.

W wieczorku wzięli udział: Hanna Borek, Alicja Kolańska, Julia Krycka, Anastazja Tabat, Małgorzata Namysłowska, Wiktor Turbaczewski, Krystian Bałdyga, Amelia Kalita, Gabriela Banasiak, Amelia Gigiel.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przyjemne spędzenie wieczoru.

Chcielibyśmy jeszcze serdecznie podziękować za miłą współpracę pani Magdalenie Baranek, pani Annie Maksymek, pani Małgorzacie Pielackiej oraz panu Adamowi Zarzeckiemu.

Elżbieta Klepczarek

Data dodania: 2022-10-30 11:22:50