Reset
Reset

WICEMISTRZOWIE POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

WICEMISTRZOWIE  POWIATU  W  TENISIE  STOŁOWYM

Bardzo dobrze zagrali nasi tenisiści stołowi w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym w Igrzyskach Dzieci (Bierzwnik; 8.11.2021r.).

Filip Franas, bracia Alan i Natan Jarmułowie zajęli wysokie drugie miejsce na osiem zespołów, ulegając w finale, po wyrównanej walce 1:3 (Filip jeden mecz wygrał), drużynie z Łaska.

W tej kategorii dobrze spisał się również nasz drugi skład: Fabian Wróbel i Gabriel Brudkiewicz. Chłopcy zdobyli szóste miejsce.

Również dobrze zaprezentowali się ósmoklasiści, Kuba Frydrych i Filip Kliś oraz wspomagający Sebastian Zawidzki,  w tenisowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zajmując czwarte miejsce na sześć drużyn. Byli blisko trzeciego miejsca.

Zabrakło w składzie Jeremiego Szewczyka (ważne sprawy zdrowotne)- najlepszego tenisisty klas VI- VIII i jednego z najlepszych zawodników szkoły.

Zespoły z Łaska od kilku lat trenowane są przez doskonałego zawodnika, pana Dawida Wajdę i wiele wskazuje, że będą dominować w tej dyscyplinie w powiecie i nie tylko, choć nasze wspaniałe trio w przyszłym roku zagra w grupie starszej i "na pewno będzie miało coś do powiedzenia".

Za pomoc w przygotowaniu do zawodów dziękuję: panu Marianowi Tomczykowi, pani Eli Wareliś, pani dyrektor Ewie Klińskiej (przekazanie stołu do czerwonego budynku) oraz za wsparcie wszystkim rodzicom naszych pingpongistów.