WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

Niedawno obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. Już niedługo święta Bożego Narodzenia. Klasa integracyjna IV a połączyła oba te wydarzenia i w przedświątecznej atmosferze przygotowała warsztaty stroików świątecznych. Każdy uczeń wykonał oryginalny i niepowtarzalny stroik według własnej pomysłowości i kreatywności. Cieszymy się, że na warsztaty przyjęli zaproszenie uczniowie z klas: Va, Vb i VIc - ogromne podziękowania dla Was!!! Dziękujemy za wsparcie podczas pracy rodzicom - p. Katarzynie Starukiewicz i p. Anecie Owczarek oraz nauczycielkom - p. Monice Chełstowskiej, p. Beacie Jóźwiak, p. Katarzynie Kręcisz, p. Agnieszce Szewczyk.
Stroiki zostały przekazane na szkolny kiermasz świąteczny... który już niedługo.

Justyna Jurkiewicz
Magdalena Parla