UROCZYSTY APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

W naszej szkole 10 listopada 2022r. uroczyście obchodziliśmy kolejną ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. Radość z tego faktu uczniowie wyrazili recytując refleksyjne wiersze, śpiewając pieśni i piosenki o treści patriotycznej oraz tańcząc skocznego mazura. Rzec można, że ów występ artystyczny to wspaniała lekcja historii, za którą podziękowania należą się p. Adamowi Zarzeckiemu, p. Katarzynie Kręcisz, p. Katarzynie Pawlak, p. Agnieszce Kuczy.
    Do uświetnienia Narodowego Święta Niepodległości przyczynili się także: p. Monika Chełstowska, p. Magdalena Baranek, p. Małgorzata Szulc, p. Anna Czubala, p. Ewa Iskierska-Flis, p. Robert Korzeniewski, p. Sylwia Suchecka, p. Magdalena Parla, p. Ilona Jóźwiak.
     Na scenie wystąpili: uczniowie z kl. II b oraz Laura Sokołowska, Maja Wysocka, Aleksandra Cepak, Gabriela Banasiak, Julia Krycka Dominika Kuszczyńska,  Aleksandra Karpińska, Martyna Michalczyk, Liliana Tałałaj, Oliwer Czubala, Mikołaj Czubala, Jagoda Lisiak, Fabian Wróbel, Zofia Łuszczyńska, Łucja Stasiak, Zuzanna Szymoniak, Kordian Kirko, Wiktor Turbaczewski, Hanna Rynkiewicz, Kacper Raczewski, Weronika Maksymek, Szymon Budzyński.

A.K.

Data dodania: 2022-11-10 18:22:10