UROCZYSTY APEL

Apel z okazji Konstytucji 3 Maja

W 2022 roku obchodziliśmy 231 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Niewątpliwie jest to jedno z ważniejszych wydarzeń w historii Narodu Polskiego. Dzień 3 Maja ustanowiono świętem narodowym w dowód pamięci o przodkach, którzy pragnęli ocalić kraj przed upadkiem.

Majowe święto dla wszystkich Polaków jest dniem szczególnym. Z tej okazji w naszej szkole odbył się uroczysty apel, podczas którego wystąpili uczniowie klas 7e i 5b. I tu dziękujemy Wszystkim Uczniom za dodatkowy trud włożony w naukę. Byliście Wielcy!!!

Z okazji 231 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja życzymy Państwu oraz Naszym Kochanym Uczniom, aby to święto umocniło poczucie tożsamości narodowej oraz dumy bycia Polakiem.

Anna Czubala

Data dodania: 2022-05-04 21:12:44