
25 czerwca w Choszczeńskim Domu Kultury odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego uczniów klas ósmych. Był to wyjątkowy i pełen wzruszeń dzień, podczas którego pożegnaliśmy absolwentów kończących naukę w szkole podstawowej.
Wszystko rozpoczęło się od tradycyjnego poloneza oraz powitania zaproszonych gości, dyrekcji szkoły, nauczycieli, rodziców i uczniów. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która podsumowała lata nauki ósmoklasistów, ich osiągnięcia w nauce i sporcie.
Podczas uroczystości wręczono wyróżnienia i nagrody dla uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, sukcesy w konkursach i zawodach oraz aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły. Nie zabrakło także podziękowań dla rodziców za współpracę i wsparcie działań szkoły.
W dalszej części spotkania uczniowie klas ósmych zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym podziękowali nauczycielom i rodzicom za wspólnie spędzone lata, przekazaną wiedzę, opiekę i życzliwość. Był to moment pełen wspomnień, wzruszeń i refleksji nad czasem spędzonym w murach szkoły.
Na zakończenie uroczystości wszyscy uczniowie zaśpiewali piosenkę „Zamykając szkolne bramy”, która była zwieńczeniem ośmiu lat nauki, współpracy, sukcesów i cierpliwości.







73-200 Choszczno
Wolności 62 a