UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Uroczystość zakończenia roku szkolnego, która odbyła sie 20 czerwca miała podniosły i uroczysty charakter. Bohaterami tego dnia byli uczniowie klas ósmych oraz Pani Dyrektor Ewa Klińska, która po ponad 40 latach pracy, w tym 18 latach kierowania szkołą zakończyła karierę pedagogiczną. Pani dyrektor podsumowała lata edukacji naszych absolwentów. Najlepsi uczniowie zostali uhonorowani świadectwem z wyróżnieniem oraz nagodami książkowymi. Stypendium Burmistrza za najlepsze wyniki w nauce otrzymali Piotr Kramek i Wojciech Szymanowski. Pożegnaniom uczniów towarzyszyła część artystyczna, która rozpoczęła się polonezem. Były też wzruszające wiersze i piękne podziękowania dla dyrekcji, nauczycieli rodziców i pracowników szkoły. W trakcie uroczystości zostały wyczytane nazwiska uczniów z klas I - VII, którzy osiągnęli najwyższe wyniki nauczania i wzorowe zachowanie. Wychowawcy klas pogratulowali uczniom za ciężką pracę i postawę uczniowską godną naśladowania. Oprócz codziennego zdobywania wiedzy nasi uczniowie wzięli udział w wielu konkursach artystycznych, muzycznych, plastycznych i sportowych. Wszyscy otrzymali podziękowania i gratulacje. W programie artystycznym wystąpili uczniowie klas ósmych, siódmych i trzecich. Życzymy wszystkim wspaniałych, pełnych słońca wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!

Anetta Bikowska

Data dodania: 2024-06-24 15:40:06