UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Jeszcze tylko chwilek parę......

Słowami piosenki uczniowie klas trzecich przywitali przybyłych gości, dyrekcję, nauczycieli, rodziców i uczniów na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2022/2023. To oni wraz z wychowawcami: 3a Monika Zawodniak, 3b Iwona Nawrocka, 3c Anna Maksymek, Agnieszka Paluszewska, byli gospodarzami apelu i jednocześnie żegnali się ze swoimi paniami po trzech latach wspólnej nauki. Uczniowie recytowali wiersze, które były przeplatane piosenkami o tematyce wakacyjnej. Najważniejszym momentem było wręczenie przez Panią Dyrektor i wychowawców poszczególnych klas wyróżnień i dyplomów dla tych uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, reprezentowali szkołę na konkursach i zawodach.

Uroczystość poprowadzili uczniowie klasy 3b: Hanna Borek i Aleksander Bała. Ostatnia piosenka w tym roku szkolnym wybrzmiała z ust uczennic klasy 6b Weroniki Maksymek i Laury Sokołowskiej, które  wyśpiewały, że nic nas nie zatrzyma, aby wyruszyć na wyczekane i zasłużone wakacje.

Anna Maksymek

Data dodania: 2023-06-25 22:24:44