UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

W piątek 24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Podczas apelu zostały wręczone nagrody książkowe i świadectwa z biało- czerwonym paskiem za najlepsze wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki w konkursach szkolnych, krajowych i w sporcie. Wychowawczynie klas trzecich podziękowały rodzicom za zaangażowanie w życie klasy i szkoły. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas pierwszych oraz uczennice z klasy trzeciej pod kierunkiem swoich wychowawczyń Anetty Bikowskiej, Sylwii Sucheckiej i Agnieszki Kuczy.

Pani dyrektor Ewa Klińska podziękowała wszystkim i życzyła bezpiecznych i udanych letnich wakacji.

Anetta Bikowska

Data dodania: 2022-06-24 12:53:31