UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Po długich i gorących wakacjach przyszła pora, aby spotkać się po raz kolejny w progach szkoły. Powitaliśmy również tych, którzy przygodę ze szkołą dopiero zaczynają. Uroczysty apel przygotowali uczniowie klas piątych. Staraliśmy się, aby ten pierwszy dzień w szkole był, szczególnie dla pierwszoklasistów, pozytywnym doznaniem, aby jutro wszyscy pełni chęci i radości zasiedli w ławkach.

Dziękujemy Pani Dyrektor Ewie Klińskiej za piękne słowa skierowane do uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli. Życzymy wszystkim pracownikom pozytywnej energii, uczniom sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności.

Wychowawcy Klas Piątych

Data dodania: 2022-09-01 12:03:30