UROCZYSTE POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH

18 czerwca w auli gimnazjum pożegnaliśmy naszych najstarszych uczniów. Program artystyczny przygotowały klasy ósme wraz z wychowawczyniami: p. Heleną Borkowską, p. Moniką Chełstowską, p. Anną Ostraszewską - Malec oraz p. Agnieszką Klińską. Podczas pożegnania nagrodzone przez wiceburmistrza Łukasza Młynarczyka zostały uczennice z najwyższą średnią: Zofia Markiewicz - 5,61 oraz Joanna Szymczak - 5,39. Zosia jest również laureatem konkursu przedmiotowego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Pani Dyrektor Ewa Klińska pogratulowała uczniom bardzo dobrych wyników, które osiągnęli na egzaminie ósmoklasisty. Nasi uczniowie osiągnęli wyniki wyższe od średniej wojewódzkiej oraz krajowej, tym samym zajęli pierwsze miejsce w gminie i powiecie. Gratulujemy wszystkim, dzięki którym ten sukces został osiągnięty: uczniom, nauczycielom, rodzicom.

Wyróżnienia:

Lena Baczyńska - 5,0

Bartosz Kowalik - 4,94

A. Szewczyk

I ja miałem swoje "5 minut" podczas uroczystego apelu  (G. Winiarski). Podziekowałem rodzicom i absolwentom za ich wieloletnie zaangażowanie, reprezentowanie szkoły w zawodach, w szachach i tenisie stołowym: Bartoszowi Kowalikowi, czołowemu szachiście - juniorowi województwa zachodniopomorskiego - twórcy potęgi szachowej reprezentacji "Trójki" w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (otrzymał pamiątkową statuetkę). Podziekowałem także pozostałym reprezentantom, doskonałemu szachiście Juliuszowi Krzyżaniakowi, Joasi Szymczak (Joanna reprezentowała szkołę z sukcesami także  w tenisie stołowym), Marcelowi Kośkiewiczowi i Nikodemowi Banasiakowi.

Podziękowałem  tenisistom stołowym, wicemistrzom powiatu Nadii Malinowskiej, Piotrowi Ciecierze, Kajetanowi Wachowiczowi oraz Patrykowi Welsowi, Dawidowi Bartosowi, Michałowi i Maćkowi Teodorukom, Boguszowi Łagowskiemu, Sebastianowi Bajerze.

Podziękowania otrzymali rodzice wspierający naszą wieloletnią działalność: Państwo Izabela i Andrzej Kowalikowie, Pani Irena Krzyżaniak, Pani Anna Morman, Pani Monika Chełstowska i Pani Magda Kośkiewicz.

Bartek wręczył mi statuetkę z treścią: "Grzegorzowi Winiarskiemu - Najlepszemu Trenerowi na Świecie -  Bartek"

Nawet jak nie do końca jest to prawdą,  wzruszyłem się  bardzo

Opiekun kółek - szachowego i tenisa stołowego /-/ Grzegorz Winiarski

Data dodania: 2019-06-18 22:19:37