TRÓJKA DLA WOŚP

Trójka dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

13 stycznia odbył się 27 Finał WOŚP. Również nasza społeczność włączyła się w tę akcję. Dzieci wraz z nauczycielkami ze świetlicy szkolnej przygotowały dekoracje, które były sprzedawane podczas finału WOŚP. Uzbieraliśmy 660 zł, które przekazaliśmy Sztabowi w CHDK. Oprócz kiermaszu, zaprezentowaliśmy się również na scenie. Pięknie o pomaganiu i czynieniu świata lepszym zaśpiewała Hania Matuszczak z kl. 7a, natomiast dzieci uczęszczające do świetlicy wyśpiewały "Kocie tango". Dziękujemy Weronice Maksymek, Laurze Sokołowskiej, Laurze Cichoń, Jagodzie Lisiak (2b), Nadii Białek, Karolinie Franas, Luizie Kameli, Ninie Kulecie, Lenie Sadkowskiej (1a), Ali Kolańskiej, Fabianowi Wróblowi, Amelii Paczkowskiej, Ani Żabskiej (1b), Mai Wysockiej, Ewie Wojtkiewicz (2a), Gabrieli Garbiak (3a), Amelce  Banasiak (4a). Dziękujemy Wam i Waszym Rodzicom za zaangażowanie!
Specjalne podziękowania kierujemy również do Panów: Grzegorza Jurkiewicza i Macieja Żołnierzowa za akompaniament do piosenki, którą wykonywała Hania.

nauczycielki świetlicy szkolnej

zapisz