SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

1 marca 2024r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I – III. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów poezją oraz rozwijanie zainteresowań recytatorskich. Całą imprezę poprowadziła laureatka wielu konkursów recytatorskich Alicja Kolańska z klasy VI B, prezentując również jeden z wierszy. Dziękujemy Alu.

Jury w składzie: p. Anetta Bikowska, p. Katarzyna Kręcisz i p. Ilona Jóźwiak wyłoniło dwóch laureatów – Pola Domańska z klasy I B oraz Róża Domańska z klasy II A, będą one reprezentowały naszą szkołę podczas PARA w Małym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez CHDK.

Wyróżnienia otrzymali: Klara Najdora i Konrad Jurkiewicz I A, Olaf Czosnek II A, Aleksander Balicki II B, Zuzanna Salomońska II C, Zofia Berlik i Julia Pilch III A, Joanna Kolańska III B.

Swój warsztat recytatorski zaprezentowali również: Lilianna Wróbel I B, Julia Kosior II B, Agata Chyza II C, Maja Wasilewska III B.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów oraz zapraszamy za rok.

Data dodania: 2024-03-01 17:55:16
Data edycji: 2024-03-01 21:23:43