SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

1 lutego 2023 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I – III. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów poezją oraz rozwijanie zainteresowań recytatorskich.

Jury w składzie p. Anetta Bikowska i p. Elżbieta Klepczarek wyłoniło dwóch laureatów – Hanna Borek oraz Zuzanna Zięba obie z klasy III B, będą one reprezentowały naszą szkołę podczas PARA w Małym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez CHDK.

Wyróżnienia otrzymali: Aleksander Balicki z kl. I B, Agata Chyza z kl. I C, Ksenia Lisińska z kl. II B oraz Karina Kośkiewicz z kl. III A.

Na odwagę, by przed jury wyrecytować wiersz, zdobyli się ponadto: Lena Worach kl. I A, Lena Kmieć, Mikołaj Wierzbowski z kl. I B, Zuzanna Salomońska z kl. I C, Zofia Berlik, Borys Mruk z kl. II A, Joanna Kolańska, Maja Wasielewska z kl. II B, Wiktoria Chałupnik z kl. III B oraz Kornelia Lutyńska i Julia Majchrzak z kl. III C.

Młodzi artyści z wielkim zapałem i przejęciem przedstawili swoje umiejętności recytatorskie, wszyscy nagradzani byli gromkimi brawami publiczności.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!

Organizatorzy życzą kolejnych sukcesów i zapraszają za rok. Szczególne podziękowania należą się rodzicom a także p. Anetce Bikowskiej za przygotowanie uczestników do konkursu.

DZIĘKUJEMY!

Agnieszka Szewczyk , Marta Hładuniuk