SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

9 marca 2022 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I – III. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów poezją oraz rozwijanie zainteresowań recytatorskich.

Jury w składzie p. Anetta Bikowska, p. Katarzyna Kręcisz oraz p. Agata Bereśniewicz wyłoniło aż czterech laureatów – Jagoda Żabko z kl. I a, Hanna Borek z kl. II b, Aleksandra Karpińska z kl. III b oraz Michał Borkowski z kl. III c. Uczniowie będą reprezentować naszą szkołę podczas PARA w Małym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez CHDK.

Jury przyznało również dwa wyróżnienia, otrzymały je uczennice z kl. III b, Martyna Michalczyk oraz Lena Górska.

Młodzi artyści z wielkim zapałem i przejęciem zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek, natomiast laureaci i wyróżnieni nagrody książkowe.

Organizatorzy wszystkim uczestnikom serdecznie gratulują i życzą kolejnych sukcesów. Szczególne podziękowania należą się p. Anetce Bikowskiej za przygotowywanie uczniów do dalszego etapu konkursu recytatorskiego.

DZIĘKUJEMY!

Agnieszka Szewczyk