SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO PISANIA

Dnia 23 lutego został roztrzygniety Szkolny Konkurs Pięknego Pisania. Konkurs miał na celu utrwalenie kształtnego i pięknego pisania. Uwrażliwienie na piękno pisania odręcznego. Rozwijanie zainteresowań talentów uczniów poprzez podejmowanie działań twórczych. 1.miejsce zajęła Julia Majchrzak z kl I c napisała wiersz pt.,, A to kapelusz ". 2.miejsce zajęła Zofia Łukaszewska kl. III b napisała treść piosenki pt.,, Piosenka o przyjaźni". 3 miejsce natomiast otrzymała Hanna Jóśko pisząc wiersz pt. ,, To takie niezwykłe". Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe. GRATULUJEMY!!

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie uczniom: Maja Strzelecka II a, Alicja Kolonska lll b, Michalina Kuśmierczyk II b, Martyna Michalczyk II b, Gracjan Kot VI c, Zuzanna Szymoniak IV b, Amelia Szumotalska VIII d. W jury brały udział : p. E. Kłos, p. E. Klepczarek, p. A. Szewczyk, p. B. Jóźwiak. Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Beata Jóźwiak

Data dodania: 2021-02-25 19:52:06