SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

24 maja został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wiosna w obiektywie". Jury w składzie: Pani Dyrektor Ewa Klińska, Pani Dyrektor Elżbieta Kłos oraz Pani Dyrektor Dominika Muszyńska, miało niezwykle trudne zadanie, gdyż wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie, dlatego też wyłoniono aż sześciu laureatów. Najlepszymi fotografami okazali się: Filip Wysocki Ia, Kuba Żabski IIc, Amadeusz Domański IIIb, Luiza Kamela VIa, Maksymilian Kubiak VIb oraz Patryk Kaźmierczak VIIb. Ciekawym momentem konkursu okazała się przerwa, podczas której uczniowie oraz pracownicy szkoły głosowali na najładniejsze ich zdaniem zdjęcie, którym, po zliczeniu głosów, okazały się "Łabędzie" Fabiana Wróbla z klasy VIb. Pozostałe fotografie wykonali: Konrad Jurkiewicz z Ia, Radosław Ciołek i Kuba Bobojć z Ib, Michalina Dudek, Mikołaj Czubala i Jan Chober z IIc, Kinga Susza i Borys Mruk z IIIa, Maja Szewczyk, Hanna Borek i Zuzanna Zięba z IVb, Hanna Jóśko z Vc, Zofia Łukaszewska, Alicja Kolańska, Anna Żabska, Mikołaj Przytuła, Bartek Kawa i Wiktor Świtała z VIb, Gabrysia Banasiak, Maja Wysocka i Oskar Mruk z VIIa, Amelia Kalita, Weronika Maksymek z VIIb. Wszystkie prace zostały dodatkowo nagrodzone "szósteczką" z informatyki.

Serdecznie wszystkim gratulujemy.

Zachęcamy do robienia zdjęć przyrodniczych podczas wakacyjnych przygód, gdyż już we wrześniu kolejny konkurs fotograficzny.

Organizatorzy:

Agnieszka Szewczyk