SZKOLNE KOLĘDOWANIE - FILM

W naszej szkole tradycyjnie już zorganizowaliśmy wspólne kolędowanie. Tym razem nasi uczniowie śpiewali, recytowali wiersze oraz grali na instrumentach muzycznych we własnych domach. Ze wszystkich przysłanych do nas nagrań powstał - jak zawsze przed świętami Bożego Narodzenia - piękny, nastrojowy film który wprowadzi słuchaczy w świąteczną atmosferę.

W tym roku do akcji dołączył Samorząd Uczniowski przygotowując kartki świąteczne oraz nagrywając kolędy.

Organizatorzy: Elżbieta Klepczarek, AgnieszkaSzewczyk, Agata Jamińska, Lidia Szwed oraz Samorząd Uczniowski wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuje za zaangażowanie i wsparcie akcji!

W wieczorku wzięli udział: Anna Żabska, Aleksander Knyziak, Klara Sygit, Weronika Maksymek, Maciej Niewinczany, Amelia i Kajetan Banasiak, Oskar Mruk z bratem, Gabriela Banasiak, Maja Wysocka, Wiktoria, Michał i Miłosz Gołąb, Amelia Rusin, Karol Wawrzyńczak, Anna Worach,  Amelia Wróbel, Gracjan Kot oraz Kacper Trot.

DZIĘKUJEMY!!!!!

Agnieszka Szewczyk