SZALONY WIOSENNY TYDZIEŃ

SZALONY WIOSENNY TYDZIEŃ w SP3!

W naszej szkole świętowaliśmy nadejście wiosny w wyjątkowy sposób - organizując SZALONY WIOSENNY TYDZIEŃ!

Poniedziałek - dzień na opak: uczniowie rozpoczęli tydzień z przytupem, przychodząc do szkoły w ubraniach na lewą stronę! Było kolorowo, zabawnie i niekonwencjonalnie.

Wtorek - DZIEŃ BEZ PLECAKA: tego dnia książki i zeszyty powędrowały do szkoły w najróżniejszych, kreatywnych "plecakach" - od koszy na pranie, po przerobione fotele czy wózki dziecięce. Nasi uczniowie wykazali się dużym twórczym potencjałem.

Środa - DZIEŃ „ZIELONO MI”: wszyscy ubrali się na zielono, świętując nadejście wiosny i budzącą się do życia przyrodę.

Czwartek - DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI: w tym dniu uczniowie założyli kolorowe skarpetki, aby solidaryzować się z osobami z zespołem Downa. Był to dzień pełen akceptacji i integracji. W tym dniu klasy 4-8 opuściły mury szkoły i spędzały miło czas podczas najróżniejszych aktywności. Młodsze klasy natomiast uczestniczyły w Wiosennym Apelu zorganizowanym przez klasy 1A i 1B.

Piątek - DZIEŃ WESOŁEJ PIŻAMY: na zakończenie tygodnia szkoła zamieniła się w wielką sypialnię! Uczniowie przyszli do szkoły w piżamach, z poduszkami, przytulankami i kocykami. Był to dzień relaksu i dobrej zabawy.

SZALONY WIOSENNY TYDZIEŃ był to czas radości, śmiechu i integracji. Uczniowie mogli pokazać swoją kreatywność, wyrazić siebie i spędzić czas w miłej atmosferze. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

Natalia Strzelecka

Data dodania: 2024-03-23 19:08:44