ŚWIĘTO SPORTU W ''TRÓJCE''

ŚWIĘTO  SPORTU  W  ''TRÓJCE''

Przy pięknej pogodzie otwarcia DNIA SPORTU dokonała nasza pani dyrektor Ewa Klińska.

Atrakcyjne zawody sportowe sześcioosobowych, mieszanych drużyn klasowych przygotowali i przeprowadzili nasi wuefiści: panie Anna Zawada - Kunowska (prowadzenie całej imprezy - konferansjerka), Katarzyna Pawlak, Elżbieta Radziszewicz i pan Adam Leśniak.

Zamagania sportowe rozpoczęły się od sztafet sprawnościowych, na głównym boisku, z wykorzystaniem, między innymi, piłek lekarskich, piłek koszykowych,  ciężarków, szczudeł, skoczków, rakiet do badmintona z lotkami, nalepek.

Na boisku trawiastym odbyły się biegi sztafetowe sześcioosobowych drużyn mieszanych (dziewczęta i chłopcy), osobno poszczególnych klas.

Dużo frajdy było przy przeciąganiu liny między  reprezentacjami uczniów a zespołem nauczycieli.

Na zwycięsców czekały puchary i medale. Ostatnim etapem imprezy był mecz  piłki noznej klas starszych, sędziowany przez pana Adama Leśniaka. W trakcie zabaw sportowych dzieci mogły sobie również pograć w tenisa stołowego.

Czynna była kawiarenka "Łąka" oferująca m.in. ciasta upieczone przez rodziców, serwowano wszystkim uczestnikom Dnia Sportu kiełbaski z grila (sponsor - Rada Rodziców), owocowe galaretki (przygotowane przez świetlicę szkolną) oraz słodki poczęstunek ufundowany przez klub "Kobieta 2000".

Do organizacji imprezy i w trakcie jej trwania, włączyli się także wszyscy nauczyciele obecni w szkole (część klas młodszych z wychowawcami była na wycieczkach) oraz pracownicy obsługi szkoły.

Było jak za dawnych lat, przed pandemią, czyżby to "powrót do normalności"

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze Święta Sportu w "Trójce" (9:00 - 12:30; 2.06.2021r.).

Admin /-/ Grzegorz Winiarski

Data dodania: 2021-06-02 14:34:22