ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, czyli dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Idea tego święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, a jego oryginalna nazwa brzmi Hallo World Day. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Jest to apel przeciwko problemom i często smutnej rzeczywistości. Przesłanie akcji jest proste bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką.

W naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień 22.11.2021r. W tym dniu uczniowie przyszli do szkoły w ubiorze lub elementach ubioru z kolorem żółtym oraz wykonali plakaty związane z życzliwością, które umieścili na drzwiach do klasy.

Agnieszka Paluszewska

Data dodania: 2021-11-23 19:38:19