ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem - powiernikiem największych sekretów i tajemnic. Czy święto Misia jest potrzebne? „Oczywiście, że tak!”.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”. W naszej szkole również postanowiliśmy uczcić to święto. Uczniowie z tej okazji nadesłali zdjęcia ze swoimi pluszakami oraz przebraniach misia. Dziękujemy wszystkim za kreatywność i chęć udziału w zabawie. Chociaż pluszowy miś ma już ponad sto lat cieszymy się, że jest z nami na dobre i złe.

Organizatorzy: Anna Czubala, Agnieszka Paluszewska, Agnieszka Szewczyk

Data dodania: 2020-12-02 11:09:33