ŚWIĄTECZNE DRZWI W KLASACH VII - VIII

Konkurs w klasach 7-8 na świąteczne drzwi rozstrzygnięty.

Od kilku dni nasi uczniowie wraz z wychowawcami wymyślali projekty świątecznych dekoracji. 6 grudnia w naszej szkole zrobiło się bardzo ciepło, świątecznie i nastrojowo. Poczuliśmy już cudowny nastrój zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Trzyosobowe jury miało ogromny problem, aby wyłonić zwycięzców. Jednak udało się. I miejsce zdobyła klasa 8d ( sala 37 ) II miejsce zdobyła klasa 7b ( sala 36 ) III miejsce zdobyła klasa 8c (sala 35 ). Wszystkie dekoracje są piękne. Jednak w konkursie muszą być zwycięzcy!!! Klasa 8 d za zajęcie I miejsca otrzymała tort ufundowany przez firmę Maxan, klasy 7b i 8c słodką niespodziankę, prócz tego otrzymały jednorazowe bony do wykorzystania na wybranych przez siebie lekcjach. Bony zwalniają z pytania na danej lekcji. Uczniowie są bardzo zadowoleni. ?

Gratulujemy wszystkim pomysłów i zaangażowania. Jednocześnie zapraszamy do konkursów przyszłym roku.

* Serdeczne podziękowania kierujemy dla pana Daniela Lędziona i firmie Maxan która ufundowała przepyszny tort.

Natalia Strzelecka

Data dodania: 2021-12-17 22:08:14