SUKCESY NA III MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU SZACHOWYM W PRZELEWICACH

SUKCESY  NA  III  MIĘDZYSZKOLNYM  TURNIEJU  SZACHOWYM  W  PRZELEWICACH

Nasz "profesor" Bartosz Kowalik (absolwent "Trójki"; LO 5 Szczecin) był bezkonkurencyjny na III Międzyszkolnym Turnieju Szachowym w Przelewicach. Drugie miejsce zajął Maciej Dziechciarewicz (kl. VII A) i trzecie Dominik Drożdżyński (kl. VII C), czwarty był Kamil Kalita (VII A).

Dobra gra Dominika to dobry prognostyk przed grudniowymi Finałami Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych.

W kategorii klasy trzecie i młodsi pierwsza była Amelka Kalita (kl. III B) a drugi Nikodem Bernat (kl. III A). Wynik Nikodema (4 pkt.) jest rewelacyjny zważywszy, że jest on jest początkującym szachistą.

Od lewej:

Nikodem, Amelia, Maciej,

Bartek i Dominik

Dobrze zagrali także Wojtek Kowalik (V C), Juliusz Krzyżaniak (nasz absolwent; LO 2 Choszczno), Oskar Potomski (VIII a) I Wiktor Kalinowski (VII A)

Doskonała, sprawna organizacja zawodów przez pana Bogdana Pecucha, sympatyczna atmosfera, poczęstunek, medale i dyplomy dla najlepszych, to zachęta dla nas by tu przyjeżdżać. Organizator przygotowuje na IV finałowy turniej (23 listopada) nagrody rzeczowe dla każdego uczestnika turnieju.

Transport, tym razem, zapewnili: pani Aneta Kalita,  pan Artur Drożdżyński, pani Monika Bernat, i pan Andrzej Kowalik, w poprzednich wyjazdach panie Ela Dziechciarewicz, Iza Kowalik i Lidia Szwed - dziękuję (G. Winiarski)

Opiekun szkółki szachowej Trójki /-/ Grzegorz Winiarski

Data dodania: 2019-10-20 17:58:42