STREFA KIBICA

W naszej szkole, na sali gimnastycznej nie zabrakło wiernych kibiców, którzy już po raz drugi zebrali się, aby wspólnie przeżyć atmosferę mundialu. Uczniowie, rodzice oraz pracownicy placówki mogli dziś przekazać łączność z naszą reprezentacją poprzez kreatywne stroje kibiców piłki nożnej.

Spotkanie rozpoczęło się tradycyjnie- hymn Polski niósł się dumnie po murach „trójki”. Tych wspólnych przeżyć nikt nam nie zabierze, ale sam mecz Polski nie był jedyną atrakcją tego dnia- przy tak aktywnym kibicowaniu nie mogło zabraknąć pizzy oraz gofrów. Mimo porażki 1:3 każdemu w drodze do domu towarzyszył szeroki uśmiech na twarzy.

Monika Zawodniak

Data dodania: 2022-12-04 19:02:32