ŚNIADANIE DAJE MOC

Uczniowie klasy III c zorganizowali wspólne II śniadanie. Najpierw założyli odpowiednie stroje – fartuszki, umyli ręce, następnie przygotowywali, a potem wspólnie spożywali drugie śniadanie. Na „stolikach śniadaniowych” znalazły się kolorowe kanapki, tosty, a także niesamowicie zachęcające przekąski oraz pyszne soki. Oprócz tego przeprowadzono pogadanki na temat roli śniadania, jako najważniejszego posiłku w ciągu dnia. Dzięki niemu dzieci mają siłę i energię do nauki i zabawy oraz lepiej koncentrują się na wykonywanych zadaniach.

Takie wspólne śniadanie było dla uczniów wspaniałą zabawą, integracją podczas prac grupowych oraz zwiększyła ich świadomość na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie człowieka.

Agnieszka Paluszewska

Data dodania: 2022-10-27 23:12:36