POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH

Do zobaczenia w dorosłym życiu!
      W środowe popołudnie w Choszczeńskim Domu Kultury pożegnaliśmy tegorocznych Absolwentów naszej szkoły. Skończyły się lekcje, kartkówki i prace klasowe. 101 uczniów klas 8 opuszcza szkolne mury. W pożegnalnym apelu uczestniczyli: Dyrekcja Szkoły, zaproszeni goście, nauczyciele i rodzice, a przede wszystkim ci najważniejsi tego dnia - Absolwenci.
      Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce  oraz  sukcesy osiągnięte w konkursach i zawodach sportowych.  Podziękowania zostały złożone również rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.
      Były uśmiechy, duma, ale i łzy wzruszenia.
      Wszystkim absolwentom gratulujemy. Życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń. I prosimy - nie zapominajcie o nas...
Wychowawcy klas 8: Dorota Łyko, Elżbieta Radziszewicz i Agata Bereśniewicz, Joanna Kozancka, Robert Korzeniewski

A. Bereśniewicz

Data dodania: 2023-06-21 20:50:36