PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI KOŁA TENISA STOŁOWEGO 2019/2020

PODSUMOWANIE  DZIAŁALNOŚCI  KOŁA  TENISA  STOŁOWEGO  2019/2020

Miniony rok szkolny 2019/2020 równiez dla tenisa stołowego 'Trójki" był bardzo udany.

Czwarte miejsce w województwie chłopców i czwarte w regionie dziewcząt to doskonałe wyniki.

Na zajęcia uczęszczało około 40 dzieci a prowadzone były one. w piątki  (dwie - trzy godziny) i przez pewien okres w środy na sali gimnastycznej

Nasza mistrzoska drużyna z Łukaszem Kowalskim i Grzesiem Basisty, prowadzona przez trenera, naszego absolwenta, Mateusza Kowalskiego otarła się o drugie miejsce, przegrała 2:3 i zajęła wysokie czwarte miejsce w Wojewódzkim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym (Przelewice; 12.12.2019). Zawodnikiem wspomagajacym był Hubert Wels.

Nasze mistrzynie, Julia Izotow i Hania Jurkiewicz, podobnie jak chłopcy, wygrały etap powiatowy Wojewódzkich Igrzysk Młodziezy Szkolnej w tenisie Stołowym, awansowały do regionu (Człopa; 28.11.2019) gdzie zajęły wysokie czwarte miejsce.

W tej formule (Wojewódzkie Igrzyska Dzieci) , ale dzieci młodszych,  chłopcy w składzie: Jeremi Szewczyk, Alan Jarmuła i Filip Franas zajęli II miejsce (Bierzwnik; 1.02.2020) a druga drużyna w składzie: Filip Kliś, Jakub Frydrych, Natan Jarmuła i Alan Janicki,  miejsce piąte.

Mieliśmy także turniej w Bierzwniku (7.12.2019) o puchar Burmistrza i tu pierwsze miejsca zajęli: Julia Izotow, Zuzanna Bała i  Natan Jarmuła, Fabian Wróbel i Jeremi Szewczyk miejsce drugie.

Wystąpili takze Kuba Frydrych, Alex Janicki, Wiktor, Filip i Oskar Potomscy, Filip Brazewicz,Filip Kliś, Michał Gołąb, Gracjan Kot, Maciej Szwed, Tomek Bielawski, Filip Szyszkowski, Niepsujewicz Wojtek, Sebastian Zawidzki i Alan Szyszkowski

Przewidywane zawody w II półroczu z powodu "Pandemi" zostały odwołane.

Nasze sukcesy mają wielu "ojców",  pania dyrektor szkoły Ewę Klińską oraz wspaniałych rodziców:

Dziękuję:

Pani Irenie (najwiekszej animatorce tenisa stołowego w naszej szkole i nie tylko) i panu Józefowi Kowalskim

Mateuszowi Kowalskiemu - głównemu trenerowi naszej reprezentacji

pani Annie Izotow (ogromne wsparcie dla naszej sekcji)

pani Lidii Jarmuła (ogromne wsparcie dla naszej sekcji)

pani Lidii Szwed (ogromne wsparcie dla naszej sekcji)

państwu Irkowi i Alinie Janickim

pani Beacie Dziedzic

panu Arturowi Wels

pani Monice Potomskiej

państwu Agnieszce i Rafałowi Franas

pani Agnieszce Szewczyk

pani Justynie Jurkiewicz

pani Annie Bała

pani Bożenie Frydrych

pani Ewelinie Brazewicz

panu Marianowi Tomczyk (ogromny wkład w szkoleniu naszych dzieci!)

Opiekun szkółki tenisa stołowego "Trójki" /-/ Grzegorz Winiarski

Data dodania: 2020-07-06 07:30:46