PoczytajMy

Uczniowie z klasy VId - Hania Szabat, Wiktoria Banasiak, Dominika Andryszcza, Oliwia Rozpędek, Sebastian Szeliga i Filip Kuchta - przez cały semestr uczęszczali na zajęcia czytelnicze w ramach programu edukacyjnego Poczytajmy. W ciągu tych pięciu miesięcy odwiedzaliśmy przedszkolaków z Przedszkola Nr 2 w Choszcznie, gdzie przeprowadziliśmy zajęcia z książką i nie tylko. Wykorzystaliśmy teatrzyk kamishibai, tablicę interaktywną oraz zaprezentowaliśmy sześciolatkom nowe gry i zabawy, które spotkały się z niezwykłym zainteresowaniem. Z zajęciami czytelniczymi oraz zabawami zajrzeliśmy również do klasy II b, gdzie również zostaliśmy miło przyjęci. Uczniowie z klasy VI d nie tylko brali udział w zajęciach ale również w cotygodniowych spotkaniach, podczas których przygotowywali się do kolejnych zajęć w przedszkolu lub szkole. Brali udział również w wielu akcjach organizowanych w ramach programu PoczytajMy, między innymi w Literackich Andrzejkach.

DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA MILE SPĘDZONY CZAS!

Agnieszka Szewczyk

Data dodania: 2020-01-14 20:53:14