PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

W poniedziałek (21.03.2022 r.) obchodziliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny! ?

Był to piękny i słoneczny dzień w sportowej i nie tylko atmosferze. Tego dnia uczniowie zmobilizowali siły, wzięli ze sobą worki oraz rękawiczki i posprzątali okolice szkoły. Nie zapmnieliśmy również o Światowym Dniu Zespołu Downa i na znak akceptacji oraz solidarności założyliśmy różne skarpetki. Nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali ten dzień kierując się hasłem ,,W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Uczniowie brali udział w biegach, rywalizowali ze sobą oraz zdobywali medale. Po części sportowej odbyło sie losowanie dodatkowych nagród, w tym np. koszulka klubu piłkarskiego ,,Pogoń Szczecin” z autografem Kamila Grosickiego. W biegu wzięli również udział nauczyciele.

Monika Garbicz

Data dodania: 2022-03-21 20:26:25