NIEZWYKŁA UROCZYSTOŚĆ - 90. URODZINY

12 listopada br. swoje 90. urodziny obchodzi emerytowana dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Pani Zenobia Mila. Z tej wyjątkowej okazji dostojną Jubilatkę zaprosiła do szkoły pani dyrektor Ewa Klińska, która w imieniu własnym oraz całej społeczności szkolnej złożyła najserdeczniejsze życzenia wręczając bukiet białych róż. Były wspomnienia, podziękowania i łzy wzruszenia. Zacną Jubilatkę odwiedził również Burmistrz Choszczna pan Robert Adamczyk składając serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia dalszych lat życia w zdrowiu i szczęściu.

Jesteśmy dumni, że całe swoje zawodowe życie pani Zenobia Mila związała z naszą szkołą. Swoją postawą wywierała ogromny wpływ na uczniów, wspierała młodych nauczycieli - była ich przewodnikiem. Szanowana przez Grono Pedagogiczne, uczniów i rodziców.

Dziękujemy Jej za trud i owoce minionych lat. Ciesząc się tymi pięknymi urodzinami jeszcze raz życzymy wielu długich lat życia. Niech każda chwila będzie dla Pani źródłem szczęścia.

Anetta Bikowska

Data dodania: 2023-11-12 13:43:11