NIEBIESKIE MOTYLE

W nawiązaniu do akcji #challengeniebieskiemotyle2021# rozpoczętej w kwietniu – miesiącu świadomości autyzmu odpowiadamy na nominację Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Suliszewie ?
Do dalszego wykonania zadania nominujemy:
1. Przedszkole Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Choszcznie ?
2. Publiczne Przedszkole Nr 2 "Tęczowa Kraina" ?
3. Publiczne Przedszkole Nr 4 "Słoneczna Czwórka" w Choszcznie
Jak przekazać niebieską iskierkę przyjaźni?
Zapraszamy wyżej wymienione ośrodki do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.
Jak przekazać niebieską iskierkę przyjaźni?
Wystarczy:
1. Ubrać się na niebiesko.
2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla".
3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com
Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).
4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021# do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.
Wszystkim życzymy dużo zdrowia i wielu powodów do radości uśmiechu na twarzy każdego dnia.
Powodzenia.
Data dodania: 2021-06-22 22:14:26