NA ŚWIĄTECZNĄ NUTĘ - PODSUMOWANIE PROJEKTU

,, Co się odwlecze, to nie uciecze"

Grupa uczniów i nauczycieli, biorąca udział w projekcie ,,Na świąteczną nutę" ,nareszcie mogła nagrać w całości utwór muzyczny o treści świątecznej. Przypomnę tylko, że zwiastun tej piosenki zamieszczony został na stronie internetowej naszej szkoły przed Bożym Narodzeniem. Autorem słów i melodii jest pan Adam Zarzecki - nauczyciel muzyki.
    Mimo ogromnych starań, zespół chórzystów nie mógł w wyznaczonym terminie przedstawić autorskiej kolędy, bo kilku wykonawców zachorowało przed świętami, pojawiły się także małe problemy techniczne.
    Dziękujemy panu Adamowi Zarzeckiemu i wszystkim wykonawcom utworu za to, że nie zniechęcili się napotkanymi trudnościami i wywiązali się z powierzonego im zadania projektowego.

A.K.

Data dodania: 2023-02-02 21:12:37