MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA”

DLA UCZNIÓW KLAS 4, 5, 6

W Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia nasi uczniowie mieli możliwość zagrać w gry i uczestniczyć w zabawach i konkursach związanych z tabliczką.

Dnia 12 października 2022r. odbył się SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY „MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA” DLA UCZNIÓW KLAS IV, V i VI. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych, inspirowanie uczniów do doskonalenia znajomości tabliczki mnożenia, rozwijanie umiejętności zastosowania rachunku pamięciowego do rozwiązywania ciekawych zadań tekstowych, kształtowanie umiejętności zdrowej rywalizacji i radzenia sobie ze stresem.

W konkursie wzięło udział 24 uczniów. Tegorocznym „Mistrzem Tabliczki Mnożenia” wśród uczniów klas czwartych został Filip Brazewicz uczeń klasy 4 B. Natomiast „Mistrzem Tabliczki Mnożenia” wśród uczniów klas piątych zostali Luiza Kamela i Michał Jurkiewicz uczniowie klasy 5 A. Maja Fornal uczennica klasy 6 C została „Mistrzem Tabliczki Mnożenia” dla klas szóstych.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy konkursu Magda Parla, Dorota Łyko, Agnieszka Fałczyńska.

Data dodania: 2022-10-13 21:22:54
Data edycji: 2022-10-13 21:33:10