W maju 2026 r. odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Pisania Mistrz Kaligrafii. Celem konkursu było: rozbudzanie umiejętności kształtnego i pięknego pisania oraz przybliżenie uczniom postaci Marii Skłodowskiej-Curie. Laureatami konkursu zastali: Ewa Chmura, Julia Pilch, Maria Mazurczak oraz Jakub Cepak. Wyróżnienia otrzymali: Jakub Przymuszała, Maja Szewczyk, Zuzanna Śliwińska, Natasza Szulżycka i Liliana Sobczyk. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.
Organizatorzy: Elżbieta Klepczarek, Agnieszka Szewczyk