MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

We wtorek, 25 kwietnia odbył się w naszej Szkole Konkurs Recytatorski dla Uczniów z Niepełnosprawnością.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1, Szkoły Podstawowej w Zamęcinie, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Suliszewie oraz uczniowie naszej Szkoły.

Recytatorzy prezentowali utwory polskich poetów, a oceniało ich jury w składzie: p. Elżbieta Kłos (wicedyrektor SP 3), p. Elżbieta Klepczarek (nauczyciel biblioteki SP 3) oraz p. Monika Malinowska (nauczyciel SP 1).

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Jury postanowiło wyróżnić czworo uczniów: Mikołaja Przytułę (SP 3), Kacpra Majewskiego (SP 1), Bartosza Owczarka (SP 3) oraz Mikołaja Gąsiewicza (SP Zamęcin).

Konkurs uświetnił występ – niespodzianka. Natalia Trot (SOSW) pięknie zaśpiewała piosenkę pt. „Zachwyca nas Polska”.

Za wsparcie w zorganizowaniu Konkursu serdecznie dziękujemy p. Ewie Klińskiej (dyrektor SP 3), p. Ewie Jabłońskiej (Ares Pieczątki Grawer Ksero), p. Krzysztofowi Kunowskiemu (Piekarnia Cukiernia BAKERS).

Agnieszka Kucza

Data dodania: 2023-04-25 20:02:36