MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY

W bieżącym roku szkolnym 2022/ 23 wprowadzona zostanie innowacja pedagogiczna w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego pod nazwą "Z kulturą mi do twarzy" autorstwa Pauliny Marcysiak.

Głównym celem projektu jest wprowadzenie uczniów w świat wartości i szacunku do tradycji. Uczniowie będą uczyć się wrażliwości estetycznej w odniesieniu do różnych sfer aktywności takich jak muzyka, taniec, plastyka, zachowanie. W projekcie wezmą udział uczniowie klas drugich i trzecich pod kierunkiem wychowawców. Koordynatorem jest pani Anetta Bikowska.

Motywacją do wprowadzenia innowacji jest wieloletnia obserwacja, z której wynika, iż niezmiennie należy tworzyć sytuacje edukacyjne budujące wrażliwość dziecka, w tym wrażliwość estetyczną.

Anetta Bikowska

Data dodania: 2022-09-15 17:08:23