LITERACKIE WRÓŻBY ANDRZEJKOWE

W piątek 29 listopada 2019 r.   biblioteka szkolna i samorząd uczniowski zorganizował nietypowe wróżby andrzejkowe, bo literackie. Każdy w tym dniu mógł wylosować dla siebie wróżbę i spróbować ciasta, muffinek i innych smakołyków przygotowanych przez wspaniałych rodziców.  Wróżby zawierały cytaty i sentencje różnych sławnych ludzi.
Na każdej przerwie Wróżki proponowały wszystkim chętnym włączenie się do zabawy, podczas której uczniowie mogli dowiedzieć się , co ich czeka w niedalekiej przyszłości. Było  min. wróżenie z dwóch serc z imionami chłopców i dziewcząt, losowanie tajemniczych kart, wyjmowanie losów  ze szkatułki oraz wybieranie koloru.  Andrzejkowe wróżby dzieci przyjmowały z uśmiechem i przymrużeniem oka.
      W rolę tajemniczych wróżek  wcieliły się nasze sympatyczne uczennice Amelia Rusin, Wiktoria Gołąb, Hanna Szabat, Wiktoria Banasiak i Dominika Andryszczak a wspomagały je Lena Korzeniewska i Patrycja Szarawaga. Do takiej formy wróżb andrzejkowych nikogo nie trzeba było zachęcać.

Serdecznie dziękujemy uczniom i ich rodzicom za aktywne włączenie się do akcji  bibliotecznej pn. Literackie wróżby andrzejkowe:

• Klasa Ia,
  • Paweł Fornal kl. Ib,