LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA - XI EDYCJA

Kontynuując tradycję pisania listów do Świętego Mikołaja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XI edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego na „List do św. Mikołaja” organizowanym przez Muzeum Narodowe w Szczecinie.

Wzięły w niej udział 444 osoby – dzieci w wieku 5-10 lat. Prace oceniano w 3 kategoriach wiekowych: 5-6 lat, 7-8 lat, 9-10 lat. Zwracano uwagę na staranność i samodzielność wykonania pracy, oryginalność oraz poprawność językową.

W tym roku, już kolejny raz, chcieliśmy ogłosić, że nasi uczniowie to listy piszą przepięknie. W kategorii wiekowej 7-8 lat I miejsce otrzymała Lena Worach klasa II A, II miejsce Antonina Piotrowska II A oraz wyróżnienie otrzymał Mikołaj Czubala klasa II C.

GRATULACJE!!!

Anna Czubala