Uczniowie klasy ósmej przygotowali wyjątkową lekcję języka angielskiego dla młodszych kolegów i koleżanek.
Podczas spotkania ósmoklasiści czytali dzieciom fragmenty „Kubusia Puchatka”, wcielając się w bohaterów książki. Były przebrania, kolorowanki, kalambury i mnóstwo uśmiechu.
To była pełna radości i dobrej zabawy lekcja, która sprawiła dzieciom ogromną frajdę. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i wspaniałą atmosferę!