KONKURS O BOLESŁAWIE KRZYWOUSTYM

Dnia 10 listopada 2021 r. nasi uczniowie skorzystali z zaproszenia Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół nr 1 w Choszcznie i wzięli udział w Konkursie Wiedzy o Historii Szkoły oraz Jej Patronie Bolesławie Krzywoustym. Rywalizacja odbyła się w formie zdalnej, tzn. uczestnicy po zalogowaniu się w aplikacji testportal.pl musieli odpowiedzieć na 25 pytań, które przygotowała p. Magdalena Paprota – nauczycielka geografii i opiekun SU w ZS1 w Choszcznie.

Naszą „Trójkę” reprezentowała drużyna w następującym składzie: Nikodem Pocheć – 7a, Maciej Szwed i Aleksander Wróbel – 7c, Natalia Kochanek, Paula Rydza i Oliwer Czubala – 7e, Karol Wawrzyńczak – 8b, Kacper Gigiel i Grzegorz Kwiatkowski – 8c.

Do tegorocznej edycji młodzież przygotowały: p. Monika Żygieło i Elżbieta Wareliś. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele z niecierpliwością czekają na wyniki konkursu, które zostaną ogłoszone w przyszłym tygodniu!

Opracowanie: Elżbieta Wareliś

Data dodania: 2021-11-10 18:47:11