KONKURS NA NAJPIĘKNIEJ UDEKOROWANE DRZWI

Pomysł na oryginalny, świąteczno-zimowy wystrój szkoły.

Radosne przygotowania świąteczne w Naszej Trójce.

W okresie świątecznym dekorujemy prawie każdą przestrzeń wokół nas – domy ( w środku i na zewnątrz), ulice czy sklepy. Szkoły i przedszkola również zmieniają swoje oblicze przed Świętami Bożego Narodzenia. Czekając na nadejście świąt, nauczyciele wraz z uczniami wykonują dekoracje, dzięki którym klasy wyglądają wyjątkowo i niepowtarzalnie w tym czasie. W tym roku korytarze i klasy zdobią: śnieżki, choinki, Mikołaje czy bałwanki. Jest pięknie!

Konkurs na najpiękniejsze drzwi

Samorząd Uczniowski zorganizował oryginalny konkurs, polegający na ozdobieniu klasowych drzwi.

Oczywiście najważniejszym elementem wystroju sali będzie pięknie udekorowana choinka. Zwykle zaraz przed Świętami Bożego Narodzenia odbywają się w klasach Mikołajki i wigilie klasowe. Podczas nich dzieci dzielą się opłatkiem, składają sobie nawzajem życzenia i jedzą świąteczny posiłek przy przystrojonych stołach.

Uczniowskie pomysły i inspiracje

Od uczniów SP 3 możemy czerpać inspiracje jeśli chodzi o zdobienie klasowych drzwi. To był z pewnością zabawny i przyjemny czas spędzony ze swoimi koleżankami, kolegami i wychowawcami. Kreatywne inicjatywy dzieci możecie zobaczyć w galerii poniżej. Widać jak bardzo pomysłowi są uczniowie Naszej Szkoły. Wyłonienie laureatów musiało być trudnym zadaniem dla jury (dziękujemy Dyrekcji ).

A wyniki jury jednoznacznie wskazały zwycięzców I miejsca:

Klasa 1B i 2B - Kubuś

Klasa 2A - Jantar

Klasa IVB – Przyroda

Klasa VB – ZART

Klasa VI A – JA2

Końcowe efekty pracy dzieci i nauczycieli bardzo nam się podobają! A Wy co myślicie?

Anna Czubala

Data dodania: 2021-12-11 10:20:25